O nás

ČO ROBÍME?
Salvus s.r.o. je súkromné zdravotnícke zariadenie a vzdelávacie centrum s prevádzkou na Komárnickej ulici č. 11 v Bratislave. Venujeme sa  dopravnej a klinickej psychológii, psychoterapii a odbornému poradenstvu pre vodičov. Sme najväčšie psychologické centrum na Slovensku, čo znamená maximálnu mieru flexibility, profesionálny prístup a efektívne využitie Vášho času.

Na počkanie Vám vieme vystaviť doklad o psychickej spôsobilosti vodiča (psychotesty). Pravidelne zabezpečujeme odborné poradenstvo pre vodičov (tzv. doškoľovacie kurzy). Ponúkame služby ambulancie klinického psychológa. Ak hľadáte len krátkodobú a rýchlu pomoc, tak vás určite nesklame naša online poradňa. Dokonca si môžete vybrať formu on-line komunikácie.

Organizujeme odborné semináre, kurzy a výcviky pre širokú verejnosť, podnikateľskú sféru a psychológov. Poskytujeme aj služby v oblasti ošetrovania chorých pacientov.

Ak sa chcete objednať na terapiu, psychologické posúdenie schopností, alebo máte otázku, neváhajte nás kontaktovať na čísle 02/43427257 alebo prostredníctvom e-mailu na salvus@salvus.sk

NÁŠ TEAM

Administratívni pracovníci

Naše hodnoty

01.

Kvalitné, udržateľné a férové vzťahy v ktorých sa cítime dobre

Vzťahy, ktoré umožňujú osobnostný rozvoj a rast, čím môžu ľudia prežiť hodnotný a šťastný život. Čím viac sme súčasťou takýchto hodnotných vzťahov, tým aj náš svet sa stane lepším miestom pre život.

02.

Aby človek prežil svoj život v najväčšej možnej pohode

Aj človek nachádzajúci sa v kríze, môže prekonávať toto obdobie v optimálnom stave, kedy sa posúva ďalej, no zároveň z ťažkostí vychádza silnejší. 

03.

Pomoc ľudom objavovať ich potenciál..

porozumieť samému sebe a a svojim vzťahom, akceptovať samého seba ako osobnosť a vyťažiť z nej maximum. My - psychológovia sme pripravení zdieľať a aplikovať  svoje vedomosti a skúsenosti na zvýšenie kvality života našich klientov.

  • Košík