Odborné Poradenstvo

Pre koho je Odborné poradenstvo ?

V prípade, že ste šoférovali pod vplyvom alkoholu alebo iných návykových látok, podľa zákona sa musíte podrobiť odbornému poradenstvu u dopravného psychológa. Poradentvo prebieha v skupine zvyčajne

  • 1 x za týždeň
  • 3-hodinových skupinových stretnutiach
  • počas 4 týždňov  

Počet osôb v skupine je obmedzený na 10. Individuálny výstupný rozhovor trvá 50 minút a po jeho úspešnom absolvovaní od nás získate zákonom požadované potrvdenie o účasti.

Cieľom poradenstva je predísť ďalším jazdám pod vplyvom alkoholu v cestnej premávke. Absolvovanie poradenstva je taktiež zákonnou podmienkou na vrátenie vodičského oprávnenia po uplynutí trestu za dopravný priestupok.

Obsah: analyzovať príčiny deliktu, vzťah k osobným postojom, stratégie zmeny, stabilizovanie, uzatvorenie medzier vo vedomostiach, sebakontrola, uvedomovanie si rizika.

Tip: Pred návštevou dopravného psychológa potrebujete absolvovať zdravotnú prehliadku u psychiatra. Aj  v tomto Vám vieme poradiť.

Psychologické centrum Salvus vykonáva odborné poradenstvo, v zahraničí známe ako „rehabilitácia vodičov“. Ako jediné psychologické centrum na Slovensku disponuje psychológmi, ktorí boli odborne preškolení za týmto účelom u jedného z najväčších poskytovateľov v Nemecku.

KDE A KEDY? 

Poradenstvo vykonávame na Komárnickej 11 v Bratislave. Aktuálne ceny zistíte v sekcii cenník. Najbližšie termíny sú vypísané po pravej strane. Novú skupinu otvárame približne každých 14 dní.
Pre viac  informácií o skupinách, registrácii a priebehu zápisu nás prosím kontaktujte na čísle 0948360360 prípadne emailom na salvus@salvus.sk

 

AKTUÁLNE TERMÍNY

Bratislava, Komárnická 11
02.10.2017 - 23.11.2017 o 17:00
14.11.2017 - 5.12.2017 o 17:00

  • Košík